Jak dobrać dodatki weselne?
8.jpg

Z pewnością nie brakuje ludzi, którzy zaplanowali swój ślub w najdrobniejszych szczegółach. Od lat wiedzą, jaki będzie kolor przewodni ich sali weselnej, w jakim stylu powstaną zaproszenia czy jakie suknie założą druhny. Można jednak założyć, że wiele osób nie ma aż tak drobiazgowych ustaleń. Co, gdy należy się do tej drugiej grupy, a do uroczystości coraz bliżej? Jak dobrać dodatki weselne oraz czym się przy tym kierować?

czytaj całość »
Winietki na wesele
6.jpg

Przygotowania do ślubu oraz wesela to dla narzeczonych czas piękny, ale zarazem stresujący. Lista kwestii do ustalenia bywa niekiedy bardzo długa. Współcześnie coraz częściej pojawia się na niej jeszcze jeden temat – weselne winietki. Młoda para staje przed trudnym dylematem, nie wiedząc, czy lepiej samodzielnie przydzielać miejsca przy stole, czy pozostawić wybór gościom. Oba rozwiązania mają plusy i minusy, wydaje się jednak, że rozstawienie na stołach karteczek z danymi bliskich niesie ze sobą więcej korzyści.

czytaj całość »
Jak napisać zaproszenia ślubne?
4.jpg

Zdecydowana większość par młodych planuje swoje wesele, przykładając wagę do każdego szczegółu. Pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięć zaproszonym gościom. Unikalne musi być wszystko, począwszy od menu, a skończywszy na motywie przewodnim. Olbrzymie znaczenie mają też dodatki takie jak winietki na stoły weselne, dekoracje sali czy zawiadomienia ślubne. Informacja o zaślubinach to pierwszy element, z którym spotykają się bliscy przyszłych małżonków, dlatego tak ważna jest jej forma, zarówno wygląd, jak i treść.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl