Dlaczego warto zamówić próbne zaproszenia ślubne?

Dlaczego warto zamówić próbne zaproszenia ślubne?

Wybór ślubnych zaproszeń to ważny etap przedślubnych przygotowań. Decyzję o zamówieniu konkretnego wzoru, zwykle poprzedza zamówienie próbki zaproszeń. W ten sposób znacznie łatwiej jest wybrać te, które najbardziej odpowiadają Waszej wizji przyjęcia. Zaproszenie będzie jego wizytówką, dlatego wybór nie może być przypadkowy. W poniższym wpisie wyjaśniamy, dlaczego warto zamówić próbne zaproszenia.

 

Świadomy wybór

Na ekranie komputera przeglądane przez Was zaproszenia prezentują się bardzo atrakcyjnie. Zachwycają bogatą kolorystyką, pięknem wzorów czy subtelnym połyskiem. Jednak nie zawsze fotografia, nawet taka o najwyższej jakości, w pełni oddaje ich prawdziwy wygląd. Odcienie mogą okazać się mniej intensywne, niż tego oczekujecie, a złocenia, które postrzegaliście jako delikatne, w rzeczywistości uznacie za zbyt krzykliwe. Oprócz tych wizualnych aspektów nie zapominajcie także o teksturze papieru. Ją również warto sprawdzić na żywo. Próbne zaproszenia ślubne służą właśnie do tego – by na własne oczy zobaczyć, dotknąć i poczuć to, na co tak naprawdę się decydujecie. W ten sposób unikniecie też rozczarowania w sytuacji, kiedy np. okaże się, że kolor Waszego zaproszenia zupełnie odbiega od koloru przewodniego.

 

Opcja dla niezdecydowanych

Kolejna ważna rola, jaka pełnią próbki zaproszeń ślubnych dotyczy możliwości wyboru spośród kilku sztuk. Zdarza się, że przeglądając ofertę zaproszeń ślubnych, podoba Wam się wszystko, co tylko zobaczycie. W takim przypadku lepiej, aby każde z Was wybrało kilka ulubionych wzorów, które następnie sprawdzicie na żywo. Takie ograniczenie pomoże Wam dokonać wspólnego wyboru z mniejszej ilości zaproszeń.

Próbne zaproszenia ślubne pomogą Wam także w pokojowym rozstrzygnięciu sporu, gdy wahacie się i nie możecie wybrać spośród dwóch podobnych propozycji. Zamówienie próbek w takiej sytuacji zwykle ułatwia narzeczonym podjęcie zgodnej decyzji.

Zdarza się także, że przyszły małżonek mocno dystansuje się do przygotowań ślubnych. Narzeczona natomiast lubi konsultować swoje decyzje i zwykłe „może być” jej w tym przypadku nie zadowala. Dlatego zamówione próbki zaproszeń zabierze ze sobą na naradę się z mamą lub bliską przyjaciółką.

 

Możliwość modyfikacji wzoru

W sklepie internetowym Kartkownia dostępnych jest wiele różnych wariantów zaproszeń ślubnych. Mimo to liczymy się z tym, że nie zawsze standardowe wzory w pełni odpowiadają Waszym potrzebom. Ocenicie to najlepiej, zamawiając próbki zaproszeń ślubnych. Dopuszczamy możliwość dokonania modyfikacji wzorów, zgodnie z Waszymi autorskimi pomysłami. Kiedy zobaczycie na żywo zaproszenie, sprawdzicie jego układ, kolorystykę i rodzaj elementów dekoracyjnych – możecie zadecydować o jego dalszej personalizacji. W ten sposób finalnie w Wasze ręce trafi wymarzone zaproszenie ślubne. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, które przyczyniają się do zadowolenia naszych Klientów. Dlatego, jeżeli po obejrzeniu naszych wzorów macie swoje własne sugestie, zapraszamy do kontaktu.

 

Sprawdzenie jakości

Zamówienie próbnych zaproszeń ślubnych to także okazja do tego, by sprawdzić, czy jakość użytych do ich wykonania materiałów jest satysfakcjonująca. Jak już wspominaliśmy, rodzaj i faktura użytego papieru to ta cecha, którą najlepiej sprawdzić „własnymi rękami”. Co jeszcze można zauważyć? Oceniając jakość próbek, z pewnością nie umkną Waszej uwadze najdrobniejsze detale. Czytelność fontu, jakość nadruku czy głębia kolorów – wszystkie te szczegóły możecie wychwycić, dokładnie przyglądając się zamówionym próbkom zaproszeń. Przy okazji sprawdzicie, jaki poziom usług oferuje wykonawca zaproszeń. Sprawny kontakt z obsługą firmy i terminowa realizacja próbnego zamówienia to zapowiedź udanej współpracy.

 

Nie tylko zaproszenia

W Kartkowni oferujemy zestawy próbek, które obejmują także niezbędne elementy ślubnej papeterii utrzymane w tym samym stylu, co zaproszenia. W ten sposób zamawiając próbki, przekonacie się również o tym, jak poszczególne motywy prezentują się na innych dekoracjach ślubnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl