Wybierając dodatki ślubne - określacie styl Waszej uroczystości. Winietki, zawieszki na alkohol, księga gości czy plan sali nadadzą charakteru oraz pięknie wpasują się w wystrój sali weselnej. Warto zadbać o to, by wszystkie dodatki tworzyły spójną całość.

Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy.


Dodatki ślubne

Dodatki ślubne – eleganckie i niezbędne

Wiadomo, że organizacja przyjęcia weselnego to ogromne przedsięwzięcie, wymagające zaangażowania i bardzo dobrego zaplanowania każdego szczegółu. Jednym z ważniejszych elementów jest odpowiednia oprawa sali, w której odbywa się uroczystość i dotyczy to nie tylko dekoracji florystycznych czy zastawy stołowej, ale również takich detali, jak menu weselne, winietki z nazwiskami gości czy ozdobne zawieszki na alkohol. Jeśli te elementy zostaną zaprojektowane w tym samym stylu, co zaproszenia oraz będą się wyróżniać oryginalnym i eleganckim motywem przewodnim, można mieć pewność, że zrobią wrażenie na gościach, podkreślając wagę uroczystości. W naszej ofercie znajduje się cała gama nietuzinkowych i przepięknych dodatków ślubnych, dzięki którym nie tylko para młoda, ale również każdy weselny gość poczuje się wyjątkowo.

Eleganckie i unikatowe zestawy

Wizualna spójność poszczególnych dodatków ślubnych powoduje, że tworzą bardzo eleganckie tło dla klasycznych dekoracji weselnych i są wspaniałą pamiątką tak ważnej uroczystości, jaką jest wesele. Korzystając z naszej bogatej oferty, mogą Państwo wybrać zestaw złożony z wybranych elementów, które zostaną spersonalizowanie według dokładnych wskazówek. Wśród proponowanych dodatków znajdują się winietki, menu weselne, księgi gości, zawieszki na alkohol, numery na stoły oraz pudełka na ciasto i ślubne koperty. Poszczególne elementy zdobione są motywami podobnymi do tych wykorzystanych w zaproszeniach ślubnych, dzięki czemu tworzą bardzo eleganckie komplety tworzące niepowtarzalny klimat i uświetniające dekorację sali. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z wyjątkową starannością oraz dbałością o każdy szczegół, dlatego są bardzo estetyczne i trwałe.

Dodatki ślubne dopasowane do nowożeńców

Każda młoda para wybierająca zaproszenia oraz dodatki ślubne kieruje się swoimi upodobaniami, dlatego przedmioty te są odzwierciedleniem osobowości i preferowanego przez nowożeńców stylu. Chcąc sprostać potrzebom klientów i umożliwić im wybór najbardziej zgodny z własnym gustem, oferujemy produkty utrzymane w bardzo zróżnicowanej stylistyce. Wykonujmy klasyczne i ponadczasowe dodatki ze złoceniami, zestawy zdobione motywami roślinnymi, a także komplety nawiązujące do ekologii i natury. Staramy się, aby każdy znalazł u nas takie dodatki ślubne, które najtrafniej podkreślą styl życia przyszłych nowożeńców, dla których uroczystość weselna jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl