Jakie są najmodniejsze wzory zaproszeń na 18-nastkę?

Jakie są najmodniejsze wzory zaproszeń na 18-nastkę?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że osiemnastka to najbardziej wyjątkowe urodziny w całym życiu. Symbolicznie wprowadza młodego człowieka w dorosłość oraz otwiera wiele zamkniętych wcześniej drzwi. Nie dziwi, więc fakt, że większość jubilatów przykłada dużą wagę do organizacji tej jedynej w swoim rodzaju urodzinowej imprezy, której zwiastunem są oczywiście zaproszenia. Ich wybór może być nieco trudny, bo w sklepach dostępna jest niezliczona ilość wzorów, sprawdźmy więc, które są najmodniejsze i cieszą się największym powodzeniem wśród osiemnastolatków.

Stworzone na indywidualne zamówienie

Każdy z nas jest indywidualnością, a w wieku 18 lat wiele osób szczególnie mocno podkreśla swoją osobowość. Dla nich właśnie najlepszym wyborem są z reguły zaproszenia na 18 personalizowane, czyli takie, które nie tylko informują o miejscu i czasie imprezy, ale są też dopasowane do zainteresowań, wyglądu czy konkretnych cech jubilata. Można na nich umieścić humorystyczne wierszyki, cytaty, rysunki lub zdjęcia trafnie pokazujące styl i charakter osiemnastolatka. Tego typu produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają bardzo indywidualne zaprojektowanie zaproszeń i stworzenie niepowtarzalnych egzemplarzy, które będą też doskonałą pamiątką dla gości.

Dopasowane do stylu imprezy

Organizacja 18 urodzin to ogromne pole do popisu dla tych, którzy uwielbiają wszelkie stylizowane imprezy. Nie brakuje tu, więc szalonych pomysłów na urodzinowe przebrania, niestandardowo urządzone lokale czy pochodzącą z konkretnej epoki muzykę. W związku z tym bardzo modnym trendem są zaproszenia na osiemnastkę idealnie pasujące do stylu, w jakim urządzana jest impreza. Podobnie jak pierwszy typ zaproszeń, te również są personalizowane i tworzone tak, aby odpowiadały konkretnym wskazówkom. Jedynym ograniczeniem jest tu zazwyczaj fantazja organizatora przyjęcia, dlatego wśród tego typu zaproszeń można znaleźć np. projekty inspirowane klimatami policyjnymi, karnawałowymi, czasami PRL-u czy modnym serialem.

W eleganckim stylu

Wielu jubilatów pomimo młodego wieku bardzo poważnie traktuje osiągnięcie pełnoletności i chce, aby organizowana z tej okazji impreza miała wyjątkowo uroczystą oprawę. W takich przypadkach idealnie sprawdzają się zawsze modne eleganckie zaproszenia na 18, które charakteryzują się ponadczasową wytwornością i wykwintnością. W takich projektach często wykorzystuje się złote i srebrne nadruki, delikatnie połyskujące dodatki, finezyjne liternictwo oraz stonowane lub delikatnie pastelowe kolory.

W nowoczesnym duchu

Bardzo modne jest też nowoczesne zaproszenie na 18 zawierające tylko niezbędne informacje oraz pozbawione zbędnych ozdób. Taki minimalistyczny trend jest dość powszechny wśród młodych osób stawiających na funkcjonalność, estetykę i oszczędność środków. Ważny jest wtedy na pewno dobrej jakości papier w interesującym kolorze oraz czytelna i prosta czcionka. Dobrym pomysłem jest też utrzymanie całego projektu w dwóch kontrastujących kolorach np. białym i czarnym oraz wykorzystanie podkreślających nowoczesny styl i czystość formy nieskomplikowanych motywów geometrycznych.

Moda to nie wszystko

Nawet najmodniejsze zaproszenia nie spełni swojej funkcji, jeśli nie zostanie dobrze dobrane do osobowości i preferencji samego jubilata. To właśnie indywidualne cechy osiemnastolatka powinny decydować o tym, jakiego rodzaju zaproszenia zostaną rozdane gościom. Cicha i skryta osoba na pewno najlepiej będzie się bawiła na kameralnym spotkaniu wśród bliskich osób, które otrzymały stonowane i subtelne zaproszenia, z kolei typowy imprezowicz uwielbiający dobrą zabawę najprawdopodobniej zorganizuje szaloną imprezę poprzedzoną równie szalonymi zaproszeniami. Na szczęście oferta firm zajmujących się produkcją oraz sprzedażą zaproszeń jest na tyle bogata i zróżnicowana, że najprawdopodobniej każdy znajdzie tu projekty nie tylko modne, ale również idealnie pasujące do swoich wyobrażeń o wymarzonej osiemnastce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl