Zaproszenia ślubne z personalizacją - przewodnik

Oryginalne i stylowe personalizowane zaproszenia ślubne

Uroczystość zaślubin to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, wymagające szczególnych przygotowań. Oprócz starannie dobranej oprawy ceremonii ślubnej w kościele, organizacji zabawy weselnej, pięknej sukni z welonem i eleganckiego garnituru, nowożeńcy muszą także przygotować listę gości, którzy będą im towarzyszyli w tym szczególnym dniu. Gdy już wiadomo, kto ma pojawić się na ślubie, należy wybrać zaproszenia. Jednak ich dobór nie może być przypadkowy – powinny one współgrać stylistycznie z oprawą uroczystości i prezentować się ciekawie, zachęcając jednocześnie do przybycia na uroczystość.

 

Personalizacja zaproszeń, co to znaczy?

Z pomocą przychodzą personalizowane zaproszenia ślubne wykonane według autorskich projektów. Wyróżniają się one oryginalną stylistyką i niepowtarzalnym designem. Taką propozycję daje nasz sklep internetowy Kartkownia. Tu mogą Państwo zamówić zestawy zaproszeń, korzystając z dostępnych na naszej stronie propozycji, a także przekazać nam swoje sugestie oraz pomysły.

Zaproszenia ślubne dopasowane stylistycznie do motywu przewodniego wesela to niezwykle modny element ślubnej oprawy. Obecnie narzeczeni coraz większą uwagę przywiązują właśnie do pięknych dekoracji, a ich uzupełnieniem mogą stać się właśnie zaproszenia. Wśród nich mogą być na przykład takie pasujące do kwiatów, które później znajdą się na stołach gości, czy też wzory z minimalistycznymi złoceniami, idealnie dopasowane do złotych elementów dekoracyjnych. Jesteśmy po to, aby spełniać Państwa marzenia o eleganckich i niepowtarzalnych zaproszeniach ślubnych personalizowanych, stworzonych z miłości do piękna oraz oryginalnych rozwiązań estetycznych. Naszą pasją jest tworzyć rzeczy wprowadzające ludzi w zachwyt, pełne piękna, z duszą. Warto zadbać o takie detale, jak i o staranne wykonanie zaproszeń. Korzystanie z usług doświadczonych profesjonalistów z pewnością okaże się doskonałym wyborem. W celu stworzenia najwyższej jakości realizacji wykorzystuje się pierwszej klasy papier gwarantujący niesamowite efekty wizualne oraz cechujący się trwałością na zagniecenia. Właśnie takie są modele dostępne w Kartkowni.

 

Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne personalizowane?

Współcześnie w opozycji do przewidywalnych, nudnych i mało pomysłowych zaproszeń dostępnych w marketach oraz w wielu sklepach sieciowych okazują się zaproszenia ślubne personalizowane wykonane według pomysłów Pary Młodej. Tego typu realizacje mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na precyzyjne dostosowanie ich stylistyki do estetyki oprawy uroczystości ślubnej. Klienci korzystający z naszej oferty mają wpływ na przebieg całego procesu powstawania zaproszeń, od projektu graficznego, przez treści oraz ilość miejsca przeznaczoną na wpisanie danych personalnych, na końcowym efekcie wizualnym kończąc.

U nas zaproszenia na ślub personalizowane zostają wydrukowane za pomocą pierwszej klasy tuszu. Gwarantuje on wysokie nasycenie i trwałość koloru oraz przejrzystość wydrukowanych treści. Ponadto zaletą nie do przecenienia personalizowanych zaproszeń okazuje się możliwość wpływu na ich stylistykę na każdym etapie tworzenia. Indywidualna realizacja każdego zamówienia pozwala stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe zestawy zaproszeń.

Personalizowane zaproszenia ślubne doskonale sprawdzą się w sytuacji, gdy organizatorzy wesela nie mają ochoty wypisywać ich ręcznie lub nie posiadają wystarczającej ilości czasu. W takiej sytuacji wystarczy podać listę gości, a my zajmiemy się resztą. Szukają Państwo niestandardowego formatu zaproszenia? Na Państwa życzenie, pomożemy stworzyć odpowiedni model.

Wręczone bliskiej osobie eleganckie zaproszenie zadedykowane właśnie jej, sprawi, że poczuje się ona ważna i zauważona. Jeśli szukają Państwo zaproszeń na ślub personalizowanych, pełnych wdzięku, niepowtarzalnego szyku oraz urzekających lekkością, zachęcamy do skorzystania naszej oferty. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Wspólnie stworzymy zaproszenia, które spełnią oczekiwania stylistyczne Państwa oraz gości, którzy je otrzymają.

 

Personalizacja zaproszeń ślubnych zasady

Kwestię tego, jak personalizować zaproszenia ślubne, regulują zasady savoir-vivre, którymi warto się kierować, by uniknąć niezręcznych sytuacji.

Wnętrze spersonalizowanego zaproszenia powinno zawierać imię i nazwisko gościa lub gości, a także najważniejsze informacje dotyczące miejsca i terminu ślubu. Niezbędne jest także podanie imienia i nazwiska zapraszających. Wszelkie inne dopiski mają już charakter dowolny. Mogą więc Państwo dołączyć ulubiony cytat czy sentencję, a także swoje preferencje dotyczące rodzaju prezentów. Mogą je wyrazić także czytelne piktogramy.

W języku polskim obowiązuje odmiana nazwisk, o czym musimy pamiętać, umieszczając je na zaproszeniach. Ponadto małżonków i pary zapraszamy, wymieniając w pierwszej kolejności kobietę. Przed imieniem i nazwiskiem umieszczamy litery „Sz.P.”, oznacza to „Szanowny Pan”, „Szanowna Pani” lub „Szanowni Państwo”. Nie stawiamy pomiędzy literami skrótu spacji. Gości pełnoletnich niebędących w związku zapraszamy, stosując formułę „z Osobą Towarzyszącą”.

Podając informację o dacie uroczystości, należy poprawnie odmienić nazwę miesiąca i unikać skrótów. W tym przypadku zamiast „r.” piszemy więc „rok”, podobnie skrót „godz.” zastępujemy „o godzinie”. Dane o miejscu ślubu zwykle nie wymagają podawania dokładnego adresu w przeciwieństwie do bardziej rozbudowanej informacji na temat sali weselnej, w której obędzie się przyjęcie. W tym przypadku w treści zaproszenia powinien znaleźć się adres.

 

Zaproszenia ślubne z personalizacją

Wzory zaproszeń dostępne w sklepie internetowym Kartkownia doskonale wyrażają gust par młodych. Wybór wariantu, który jak najlepiej wpisze się w klimat ślubnej aranżacji, sprawi, że przyjęcie zyska wyjątkową oprawę. Pamiętajmy o tym, że personalizacja zaproszenia to nie tylko unikalna treść, ale także niepowtarzalny wygląd. Dlatego spragnionym wyjątkowych form indywidualistom dajemy możliwość modyfikacji naszych wzorów i dostosowania ich do własnych oczekiwań. Liczne udane realizacje są dla nas zawsze źródłem satysfakcji i radości. Dlatego na Państwa życzenie, jesteśmy gotowi do niestandardowych rozwiązań. Z kolei wszystkim poszukującym inspiracji, służymy naszą radą i pomocą.

Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl