Księga gości weselnych – dlaczego  warto się na nią zdecydować?
Księga gości weselnych – dlaczego  warto się na nią zdecydować?

Jednym z najnowszych trendów ślubnych jest księga gości na wesele. Pamiątkowy album pozwala zgromadzić w jednym miejscu życzenia od wszystkich uczestników przyjęcia. W ten sposób goście przekazują młodej parze wyjątkowy prezent, do którego po latach z przyjemnością zajrzą. Dlatego pamiętajcie o tym, by dopisać księgę gości do ślubnej listy zakupów.

 

Księga gości weselnych – trwała pamiątka

Setki zdjęć z Waszej imprezy, wielogodzinne filmy i podarowane przez gości kartki z życzeniami będą pamiątką Waszego ślubu. Czy wobec tego księga gości na wesele jest naprawdę potrzebna? Jesteśmy przekonani, że tak. Kolejne rocznice zatrą w Waszej pamięci obraz tego wyjątkowego dnia. Codzienna rutyna i brak czasu sprawią, że nawet odtworzenie filmu z wesela będzie wydawało się zbyt skomplikowane i czasochłonne. Tymczasem miło jest pielęgnować tak cenne wspomnienia. Czasem wystarczy sięgnąć na półkę i zajrzeć właśnie do księgi gości, na której kartach zapisane będą emocje, dobre rady i miłe słowa od najbliższych. Nie macie wpływu na nieuchronny upływ czasu, ale dzięki weselnej księdze gości możecie po latach wrócić i przywołać w myślach najpiękniejsze chwile z początku Waszej wspólnej drogi.

 

Wzruszające wpisy do księgi gości na wesele

Żadna kartka, ani najgłębszy nawet cytat wieszcza nie da Wam tyle radości, ile może sprawić szczery wpis do księgi gości weselnych. Kartki ślubne zwykle mają już nadrukowane gotowe życzenia, a goście składają jedynie pod nimi podpis. Takie sentencje są więc zdecydowanie mniej osobiste od tych, które mogą pojawić się w księdze gości weselnych. Cenne porady małżeńskie w wydaniu dziadków lub innych seniorów zachwycają prostotą i mądrością życiową. Podobnie życzliwe wpisy od innych członków rodziny czy przyjaciół zapełnią Waszą księgę ciepłymi słowami. Weselna księga gości to także miejsce na mniej poważne, ale równie szczere życzenia spisane pod wpływem weselnych emocji lub po intensywnych toastach. Możecie też pozwolić najmłodszym gościom na wyrażenie emocji poprzez okolicznościowe rysunki. Podobnie jak zapisane słowa również obrazki staną się dla Was cenną pamiątką.

 

Weselna księga gości ze zdjęciami

Głównym przeznaczeniem weselnej księgi gości jest zachowanie wpisów uczestników przyjęcia. Jednak coraz więcej par udostępnia gościom aparaty typu Polaroid i prosi o wklejenie obok życzeń okolicznościowego zdjęcia. W ten sposób księga gości weselnych staje się jednocześnie pamiątkowym albumem. W tym przypadku nie zapominamy o najstarszych gościach, którzy mogą obawiać się nowoczesnych technologii. Będą więc potrzebowali pomocy w wykonaniu zdjęcia. Innym sposobem na szybkie selfie jest weselna fotobudka. Dzięki zabawnym rekwizytom zdjęcia będą pełne humoru i z pewnością nawet po latach rozbawią Was do łez. W ten niekonwencjonalny sposób przechowacie w pamięci niepowtarzalną atmosferę weselnego przyjęcia.

Księga gości nie jest jedynie kolejnym ślubnym gadżetem. Jeżeli odpowiednio zadbacie o jej aranżację i zachęcicie gości do wpisów, zyskacie wartościową pamiątkę wspólnej zabawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl